Про нас

Санаторій  «Славутич» ім.Пашковського розташувався в масиві листяного парку, який пригорнувся до лісу на відстані 2,5 кілометра від міста Верхньодніпровськ. Це багатопрофільний лікувально-оздоровчий комплекс з багатим досвідом роботи.

Розроблені окремі реабілітаційні програми та фізіотерапія взагалі творить чудеса. Кількість процедур та їх якість Вас просто вразить: фізична реабілітація; медикаментозна терапія; апаратна фізіотерапія;  бальнеотерапія; спелеотерапія; гідрокінезотерапія; теплолікування; лікувальний масаж; інгаляції з лікарськими засобами та травами та інші.

Санаторій «Славутич» ім. Пашковського надає також послуги з реабілітації після перенесеного  COVID-19. У санаторії впроваджена новітня програма постковідної реабілітації, направлена на відновлення порушених функцій організму та мінімізацію впливу вірусу на здоров’я.

Клініко-діагностична лабораторія оздоровниці оснащена сучасним лабораторним обладнанням, що дозволяє проводити широкий спектр досліджень, забезпечуючи високу точність та надійність результатів.

Територія санаторію нагадує мальовничий півострів, омитий водами з півдня, сходу та півночі Дніпродзержинського водосховища.

Спальні корпуси розташовані у прибережній смузі лісопарку, що дуже важливо для загального комплексу лікувально-профілактичних процедур. Природа щедро одарила це місце: клімат степовий, літо тепле, зима стійка, коливання атмосферного тиску незначні. Великим пріоритетом є наявність на території відкритого басейну,  спортивних майданчиків, лазні та  тренажерного залу.

Велике значення у комплексі лікування відводиться 5-ти разовому дієтичному харчуванню із системою попереднього замовлення.

У вільний час сумувати не прийдеться: Wi-Fi зони з безкоштовним доступом до Інтернету, велика бібліотека та читальний зал, кінотеатр, танцювальний майданчик, караоке, більярд, настільні ігри та багато іншого.

Тиша та цілющий мікроклімат, професійне обладнання та методики, фаховість лікарів, гостинний персонал створить для Вас чудові умови для оздоровлення та відпочинку.

Наша історія
Сьогодні
Сьогодні

226 ліжко-місць

Один з кращіх спеціалізованих лікувально-оздоровчих закладів на Дніпропетровщині 

2001
2001

Всеукраїнська оздоровниця

Приймаємо хворих з усіх областей України

1996
1996

Санаторій ”Славутич” імені Б.В. Пашковського

Дочірнє підприємство ЗАТ профспілок України „Укрпрофозодоровниця”

1976
1976

Кардіологічний санаторій

Реорганізація у кардіологічну оздоровницю Кардіологічний санаторій «Славутич» 

1937
1937

Заснування санаторію

Будинок-відпочинку для металургів заводу ім. Дзержинського «Щурівка» 

Запис на консультацію