Послуги

Ми пропонуемо
Медичні послуги
Харчування

Дієтхарчуванням охоплені всі відпочиваючі.

Використовуються 5 варіантів дієтичного раціону, кожний із яких об’єднує 2-3 дієти у відповідності з захворюванням. Для відпочиваючих проводиться попереднє замовлення блюд, для 8, 9 дієт меню не замовляється.

Для хворих з ожирінням використовуються розвантажувальні дні (овочеві, сирові, йогуртові).

Для відпочиваючих розроблено два варіанта меню на осіннє-зимовий і весняно-літній періоди.

Умови проживання

База санаторію має 2 корпуси та спальне відділення з номерами категорії Люкс і стандарт. У кожному з них зручні меблі, техніка та практичний санвузол. Номери поділяються на 1- та 2-місні, в яких гості знайдуть все для комфортного відпочинку.

Вартість 1 ліжко-дня санаторно-курортного лікування становить від 765 грн

Вартість 1 ліжко-дня реабілітаційного лікування становить від 820 грн

Дозвілля та розваги

У комплексі лікувально-оздоровчих заходів велика увага приділяється організації культурного та змістовного дозвілля, адже концерти, танцювальні і тематичні вечори, дискусії та лекції, зустрічі з письменниками та композиторами, аматорами викликають здорові емоції та збільшують прагнення до здорового та активного життя.

При санаторії діє фольклорний дует „Перлина”, працює система „Караоке”, бібліотека з книжним фондом 9000 книг, читальний зал, танцплощадка (літня), кінотеатр на 500 місць, танцювальний зал в клубі для проводження культурного відпочинку, щорічно виписують газети та журнали.

Запис на консультацію