Проживання

Здорове життя

Науково доведено, що тренування сприяють викиду в кров ендорфіну - гормону щастя. У нашому тренажерному залі гості санаторію зміцнюють своє здоров'я.

Ні для кого не секрет, що активний спосіб життя набагато корисніше, ніж лежання на дивані. Займатися плаванням, бігом, їздою на велосипеді і т. д. не рекомендується тільки в одному випадку: коли на те немає особливого бажання. Бо примус викликає стрес, а стрес, в свою чергу, послаблює наш з вами імунітет.

В результаті тренувань у тренажерному залі зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується циркуляція крові, знижується ймовірність варикозу і тромбофлебіту. На тренажерах зміцнюється м'язовий каркас тіла і хребта, внаслідок - поліпшується постава. Зникають захворювання суглобів, нормалізується тиск. Такі тренування приносять чудовий омолоджуючий ефект: шкіра стає пружною і підтягнутою, фігура стрункою, зникає целюліт.

Здорове життя

Також для покращення здоров’я корисно займатись плаванням. У нашому санаторії є чудовий басейн, у якому всі відпочиваючі можуть поплавати.

Для плавання практично немає протипоказань. Плавання забезпечує природне розвантаження хребта, його витягування, попереджає порушення постави у дітей. Крім того, від плавання підвищується еластичність судин, зміцнюється серцевий м'яз, стабілізується артеріальний тиск і підвищується стійкість до застуд і стресів (навіть безсоння проходить). У плавання є ще одна унікальна властивість - прискорювати обмін речовин, а значить, це ефективний спосіб схуднення. Лікарі відзначають, що витрата калорій на уроці плавання набагато вище, ніж на заняттях у спортзалі. Адже опір води та її прохолодна температура збільшують енерговитрати.

Вплив плавання на фізичний стан людини:

Вплив плавання на моральний стан людини:

Регулярні заняття спортом приносить виняткову користь тілу і душі.