Здорове життя

Науково доведено, що тренування сприяють викиду в кров ендорфіну – гормону щастя. У нашому тренажерному залі гості санаторію зміцнюють своє здоров’я.

Ні для кого не секрет, що активний спосіб життя набагато корисніше, ніж лежання на дивані. Займатися плаванням, бігом, їздою на велосипеді і т. д. не рекомендується тільки в одному випадку: коли на те немає особливого бажання. Бо примус викликає стрес, а стрес, в свою чергу, послаблює наш з вами імунітет.

В результаті тренувань у тренажерному залі зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується циркуляція крові, знижується ймовірність варикозу і тромбофлебіту. На тренажерах зміцнюється м’язовий каркас тіла і хребта, внаслідок – поліпшується постава. Зникають захворювання суглобів, нормалізується тиск. Такі тренування приносять чудовий омолоджуючий ефект: шкіра стає пружною і підтягнутою, фігура стрункою, зникає целюліт.

Також для покращення здоров’я корисно займатись плаванням. У нашому санаторії є чудовий басейн, у якому всі відпочиваючі можуть поплавати.

Для плавання практично немає протипоказань. Плавання забезпечує природне розвантаження хребта, його витягування, попереджає порушення постави у дітей. Крім того, від плавання підвищується еластичність судин, зміцнюється серцевий м’яз, стабілізується артеріальний тиск і підвищується стійкість до застуд і стресів (навіть безсоння проходить). У плавання є ще одна унікальна властивість – прискорювати обмін речовин, а значить, це ефективний спосіб схуднення. Лікарі відзначають, що витрата калорій на уроці плавання набагато вище, ніж на заняттях у спортзалі. Адже опір води та її прохолодна температура збільшують енерговитрати.

Вплив плавання на фізичний стан людини:

  • Тренування серцево-судинної системи: плавання сприяє пониженню кров’яного тиску, а також зменшує ймовірність серцевого нападу.
  • М’язова сила: плавання вимагає координації роботи всіх м’язів, що відповідають за рух, одночасно. Опір води куди більше, ніж повітря, так що при плаванні витрачається набагато більше зусиль для руху. У результаті цього м’язи стають сильнішими.
  • Тренування з низьким навантаженням: підтримуючи тіло на поверхні, вода захищає його . На кістки, суглоби і м’язи не виявляється тиску, немає також і різких поштовхів і ударів, що дають струс організму.

Вплив плавання на моральний стан людини:

  • Знімає стрес: плавання змушує правильно дихати, а також постачає м’язи великою кількістю кисню. Вода масажує м’язи і знімає стрес. Тепла вода сприяє розслабленню і занурює в медитацію.

Регулярні заняття спортом приносить виняткову користь тілу і душі.

Запис на консультацію